Guest viewing is limited
  • You have a limited number of page views remaining
  • 5 guest views remaining

A Legkomplexebb Megoldhatatlan Imput Lag Ami Valaha Létezett

Currently reading:
A Legkomplexebb Megoldhatatlan Imput Lag Ami Valaha Létezett

duvyexe

Új tag
LV
0

ide is posztolom a dolgot itt relevánsabb :)
Kedves urak hölgyek.

a megolhatatlan imput lagot hoztam most el nektek
3 évvel ezelőtt egyik nap ki be kapcsolt a gépem és nem maradt bekapcsolva. ezután a wint is alig lehetett ujratenni. ezután jött ez az imput lag féleség ami lényegében floaty mouse/icy mouse feel néven találhattok meg.egyik dolog .maga a lag .
A linkeket bemasoltam.
maga a lag ugy nez ki hogy az egéren és a billen 0.3 sec delay van és nem pontos az egér hanem mintha jégen csúszna nem is az egérpadon. ebbol jott az icy mouse.
két gépen teljesen más az eltérő egérsens amikor ugyanaz a kettő sensivity máshogy reagál az egér. nem consistent
amit tettem az ügy érdekében:
ujratettem a wint 5x
probaltam linuxot
cseréltem összes kábelt a gépben
megmértük az electricityt faterrral hogy a konnektor meg valami mas szar lehet e a házban.
a gép komponensek kicserélése sorrendben:
alaplap
proci
ram bovites
psu (táp csere)
videokártya csere.
ezután összes ssd ujraformázva,
cmos reset
corrupt file search cmdben
a gép más házban ujraprobalva
perifériák másik gépen tökéletesen mukodnek
és végül vettem uj monitort.
ha ezt valaki megoldja kap dijat érte mint érdemileg mind pénzbeli dijat.

Beast

Tag
LV
0

Megpróbálhatod az egér beállatásaiban a vezérlőpultban a Enhance Pointer Precision(nem tudom mi magyarul de az érzékenység csuszka alatt van) ki kapcsolni. Ha így se működik akkor biost frissíteni és vagy egy régebbi verziót a Windowsból felrakni.

Illetve jó lenne ha leírnád hogy milyen alkatrészeket és oprendszert használsz. Mindig késik vagy csak bizonyos játékok/programok alatt?

Last edited:

duvyexe

Új tag
LV
0

enchance pointer precision ki van kapcsolva. rufust használva mondjuk egy 19 -est?
mind desktopon mind jatekban késik
spec: asus rog maximus 8 gene
16 gb hyperx beast ram
1060 gtx gigabyte 6 gigas
i5-7600k
és egy zalman zm700 glx táp ami egy thermaltake SE 630 rol lett valtva. tisztaba vagyok vele mindkét táp sz*r. de az ujnak properly mukodnie kene meg ha rossz is.
op:win10 pro 64 bit

Users who are viewing this thread