Guest viewing is limited
  • You have a limited number of page views remaining
  • 5 guest views remaining

Amd driver / random pc restart / black screen

Currently reading:
Amd driver / random pc restart / black screen

Raw

Új tag
LV
0

Sziasztok. A gondom 4750g vel hogy 21.8 driverrel folyamatosan fagy, vagy èpp restartol magától a gèp. De a balck screen is elöjön. Ha resetelve van a bios akkor is.. Akinek hasonlóan ilyen gondjai vannak melyik règebbi driverrel oldotta meg?

FokiSensei

Új tag
LV
0

Mindenképp próbáld meg valamelyik előző driver verziót, vagy akár legújabbat is úgy, hogy előtte DDU-val lepucoltad.
Ha előző driver verzióra váltasz, akkor pucold le a mostanit DDU-val.

Raw

Új tag
LV
0

Már a biost frissitettem. 2x. Az utolsó 2 előttivel birja a legtovább. Ddu val töröltem le mindent. Règebbi stabil driverrel is csinálja, csak nem olyan sürün. Annyi hogy amióta mókáztam vele nem indul újra. Csak black screen, + a billzet led világitása is elmegy, aztán csak úgy lehet a gépet kikapcsolni ha a tápot nyomom ki. Már arra gondolok hogy windows frissitès a hiba oka..

Raw

Új tag
LV
0

Létezik program ami monitorozza hogy mi a baja a gèpnek? Mármint amivel fagyás után lehet csekkolni hogy mi volt a kivaltó ok?

Dauer(techbarbar)

Tag
LV
0

2 hónapja került hozzám amd apu-s lapos.
Win frissítés után csíkozott meg belassult.
Amint frissített a win, egyből jelentkezett a probléma.
Kapott egy revaos-t és azóta is üzemel.
Szerintem a rendszerben keresd a hibát.

Raw

Új tag
LV
0

Üdv! Felraktam ès minden úgy lett beállítva ahogy a leírásban van. Most 3600 ra húztam a ramokat. Majd pár nappal kèsőbb irok hogy minden jó e..

Raw

Új tag
LV
0

Please, Log in or Register to view quote content!
Üdv! Nekem most igy stabil a rendszer. A drivereket az alaplapom oldaláról szedtem le. Amd center nincs felrakva. Prey, l2, cs go, hellbalde el tologatom és nincs az hogy black screen, fagyás vagy ki be kapcsoló monitor.. Annyi észrevételem van hogy:
WIN + R gomb
A felugró ablakba beírjuk, hogy gpedit.msc, majd ENTER
Computer Config ---> Admin Templates ---> Windows Components ---> Windows Update mappa //
Ebben a mappában még pluszban ki kell kapcsolni /vagy épp be pár updates dolgot mert a pc kikapcsolásnál és vagy restartnál jelzi hogy frissités van. És ha rosszra kattintunk már rakja is fel az elötöltött "kritikus" frissitést.

Users who are viewing this thread