Guest viewing is limited
  • You have a limited number of page views remaining
  • 5 guest views remaining

Játékok Beakadása/Game Stuttering

Currently reading:
Játékok Beakadása/Game Stuttering

Hydra

Új tag
LV
0

Szóval a problémám csak annyi amit megadtam címnek, játékok közben beakad a kép egy pillanatra aztán megy tovább. Van olyan játék aminél a játék elején csinálja csak aztán megszűnik pl CSGO. Viszont vannak játékok amik egészen a menüig kisér a kis akadozásával pl War Thunder. Érdekesség, Cs-nél csak az első 2-3 headshot-ig tart, akkor van ilyen akadás. War Thundernél viszont a tankok eltalálását követően vagy akár mozgás közben is, de inkább az első. Azt vettem észre, hogy nagyobb effektekkel jár ez az akadás ami eddig nem volt. Gép spec Kártya: AMD RX590 Proci: I5 9600K Alaplap: Gigabyte Z390 UD RAM: 8G DDR4 Táp: FSP hydro 600w

Ötleteket, válaszokat előre köszi 😉

fullbr1nger

Új tag
LV
0

Nekem is voltak ilyenek, még vannak is, ezek ilyen micro laggok. Ennek az okát az tudja okozni, hogy HDD-n vannak a game-k, nekem is meg-megakad a CS:GO, és miután betöltötte a cache-be az összes textúrát meg effektet elmúlik. De bármelyik játéknál így van ez, God of War-t játszottam, míg be nem töltöttek a shaderek olyan volt mintha homokot öntenének folyamat a szemembe. SSD-vel fényévekkel másabb játszani egy játékot, pillanatok alatt betölt minden. A másik, ami még bezavarhat, az ha a háttérben fut mindenféle folyamat, ezt úgy tudod kiküszöbölni, hogy friss Win-t raksz fel és debloatolod, kipucolod, vaaagy, felrakod a RaveOS-t ami FÉNYÉVEKKEL jobb és tisztább mint egy instalálás után pucolt Win, a nem pucolttal meg nem is lehet összehasonlítani..

Users who are viewing this thread