Guest viewing is limited
  • You have a limited number of page views remaining
  • 5 guest views remaining

Rx5700xt buying guide

Currently reading:
Rx5700xt buying guide

Pufi23

Új tag
LV
0

Asus Rog Strix RX5700XT a 2. BIOS van rárakva és Taiwan-on gyártották.Néztem teszteket és a Kinai kártyák gyorsan elérik a 110fok hőmérsékletett,a teszter szerint gyenge minőségúű a thermal pad! 1600116421695.png

LisardHUN

Twitch Subscriber
LV
0

Asus Rog Strix RX5700XT a 2. BIOS van rárakva és Taiwan-on gyártották.Néztem teszteket és a Kinai kártyák gyorsan elérik a 110fok hőmérsékletett,a teszter szerint gyenge minőségúű a thermal pad! View attachment 299
Elsőnek nézd meg a saját kártyád doboza alapján hogy a te kártyád ott van e a visszahívottak listáján / link:
Please, Log in or Register to view URLs content!
/ utánna a videóban látottak alapján nyomkodd meg óvatosan a kártyát / link: / bányászathoz a navikat le kell vinni 130-150w os fogyasztásra algoritmustól függően.

Pufi23

Új tag
LV
0

Elsőnek nézd meg a saját kártyád doboza alapján hogy a te kártyád ott van e a visszahívottak listáján / link:
Please, Log in or Register to view URLs content!
/ utánna a videóban látottak alapján nyomkodd meg óvatosan a kártyát / link: / bányászathoz a navikat le kell vinni 130-150w os fogyasztásra algoritmustól függően.
igen ezt már próbáltam a vásárláskor 1-2mm-t ha mozdul a rúgó és nem v1.0-áa a BIOS hanem a legfrissebb és igy vásároltam.A képen mondjuk nem volt terhelés alatt,de ez a javitott változat és Made in Taiwan! :)

Last edited:

linux_kde00

Aktív tag
LV
0

Sapphire 5600xt. Jo hutes es van gyarilag tuningolt biosa hogy pariban legyen a 2060 al.
5500xt irrelevans ameddig tudsz venni jo aron 580 at vagy 590 et.
köszi a választ, én olyan gpukra lennék kíváncsi, hogy lehetne bele venni, és rakni plusz vramot, hátha pár év múlva lesz ilyen :KEKWDISCO:

Napalmrave

Jól ismert tag
LV
0

Awards
1
köszi a választ, én olyan gpukra lennék kíváncsi, hogy lehetne bele venni, és rakni plusz vramot, hátha pár év múlva lesz ilyen :KEKWDISCO:

A technológia 1997 óta létezik.
Amit keresel: Diamond Monster 2 3Dfx Voodoo 2 8MB
Bővíthető 12 MB-ig!
Mai napig nagyon bánom, hogy megváltam tőle...:cry:😭🥺

Sajnos többé nem is lesz, mert a gyártóknak nem áll érdekében... Különben nem tudnának lehúzni. Lást 3080-3090, 14 GB vRAM a különbség, semmi több. Ha tudnál venni 2-4-6 GB vRAM-ot egy 3080-asra, akkor konkrétan 0 db 3090-est tudnának eladni.

Napalmrave

Jól ismert tag
LV
0

Awards
1
Az is nagyon jó lenne, de én baromira örülnék egy ilyen "mobil vagy moduláris" videokártyának, hogy "én mondom meg", hogy mi és miből mennyi van rajta...
Úgy, mint most az alaplapok...
Megveszem a videokártya alapját (nyák+hűtés), majd én mondom meg milyen GPU-t és mennyi vRAM-ot teszek rá. Ahogy a processzort és a RAM-ot teszem az alaplapba...
Akkor most építenék magamnak egy 16 GB vRAM-os 3080-ast, és köszönöm szépen, kész is vagyok jó pár évre. :)

LisardHUN

Twitch Subscriber
LV
0

Az is nagyon jó lenne, de én baromira örülnék egy ilyen "mobil vagy moduláris" videokártyának, hogy "én mondom meg", hogy mi és miből mennyi van rajta...
Úgy, mint most az alaplapok...
Megveszem a videokártya alapját (nyák+hűtés), majd én mondom meg milyen GPU-t és mennyi vRAM-ot teszek rá. Ahogy a processzort és a RAM-ot teszem az alaplapba...
Akkor most építenék magamnak egy 16 GB vRAM-os 3080-ast, és köszönöm szépen, kész is vagyok jó pár évre. :)
Mar meg is valaszoltad hogy miert nem lesz ilyen rendszer soha. + szerintem megnehezitene a kompatibilitast / szoftver es hardver a gpun belul / az atlag felhasznalok szamara. Valamint szerintem teljesitmenyt / minoseget vagy akar mind a kettot veszithetnenk ha atallnank valamifele tokozasos technologiara mint a procik eseteben. Szellemstalker beszalna a temaba ha nem torolte volna magat az oldalrol.

LisardHUN

Twitch Subscriber
LV
0

linux_kde00

Aktív tag
LV
0

LisardHUN tekintve, hogy nem fogok aaa játékokkal játszani, hanem régebbi játékokkal, amikre nem un rá az ember 1 hónap alatt, így ez a veszély annyira nem fenyeget, de ha meg lesz min. 100-120 fps, akkor az már jó nekem.

LisardHUN

Twitch Subscriber
LV
0

LisardHUN tekintve, hogy nem fogok aaa játékokkal játszani, hanem régebbi játékokkal, amikre nem un rá az ember 1 hónap alatt, így ez a veszély annyira nem fenyeget, de ha meg lesz min. 100-120 fps, akkor az már jó nekem.
Akkor mar tudod a megoldast: YT -> az adott jatekok nevei + RX 5700XT aztan csak van rola video.😀